הכל התחיל בילדות. פרק ראשון.

הכל התחיל בילדות.


אני זוכרת את עצמי, בת החמש-שש בבית של סבתא שלי משחקת עם מטלית אדומה עם נצנצים.

היא הייתה חצי שקופה , המטלית ואני כל כך התלהבתי ממנה ששמתי אותה על הראש, קשרתי אותה כצעיף, תליתי אותה על מסמר שמצאתי על הקיר וצפיתי בה מנצנצת מאור השמש.

והנה אני עומדת שם מסתכלת על אותה מטלית אדומה יפיפייה, וחושבת לעצמי.

"איזה כיף שאני פה עכשיו בתור נסטיה. איזה מרתק זה."


באותו הגיל לא ייחסתי חשיבות לדבר. עם השנים נחשפתי לנצרות וישוע, וגם ליהדות ומשה (בעיקר אני זוכרת את ליל הסדר שהיינו עושים עם מלא אנשים זרים שאני לא הכרתי. זה נורא שיעמם את נסטיה בת ה6-7). אבל הרגשתי שמשהו בדת נורא מגביל ומעוות. חיפשתי משהו מעבר. אני נורא מחוברת לרגשות שלי, עכשיו למדתי שבאותה המידה אני מחוברת לרגשות של אחרים – אמפת. Emapth.


לפעמים היינו הולכים לאחות של אימא שלא הייתה גרה רחוק אבל על מנת להגיע אליה היינו צריכים לעבור דרך שביל שהיה פותח את כל השמיים היפיפיים בפיננו.

עוד אז שמתי לב לשלושה כוכבים. "זה הכוכבים שלי" אמרתי לעצמי. וכך הם ליוו אותי כל הדרך כל פעם שהיינו הולכים לאחות של אמא בחורף.

עם השנים שמתי לב שלקראת החורף הם נחשפים בשמיים ולקראת הקיץ מתרחקים שוב עד שלא רואים אותם בכלל.

במהלך השנים, עקבתי אחרי שלושת הכוכבים. הייתי מאוד קשורה אליהם.


בגיל ההתבגרות התחלתי לעבור תהליך של "התעוררות". הרבה שאלות עלו.

מי אני , למה אני כאן ומה המטרה של כל זה – היה בעיקר מה שהעסיק אותי במחשבות.

בערך באותה התקופה התחלתי לחלום חלומות חוזרים של צונאמי. עד עכשיו, כל לילה, כל-לילה אני חולמת על צונאמי/גלים גדולים או מעמקי מים אחרים.


לפני 4-5 שנים נתקלתי בספרו של ד"ר מייקל ניוטון – מסע הנשמות. מתברר שד"ר ניוטון הוא פסיכולוג והיפנו תרפיסט (טיפול בעזרת היפנוזה). בספרו הוא מציג מקרים של מטופלים הנמצאים במצב היפנוטי ומייקל ניוטון חוקר את נשמתם, מדבר עם הישות הנצחית שבהם. הוא מספר שאנשים שאינם מכירים, מספרים דברים דומים על תהליך המוות, הלידה והחיים עצמם.

לאחר שקראתי את הספר נדלק בי רצון עז לעבור את התהליך המדובר אבל הרגשתי שאינני מוכנה עדיין. עברו מספר שנים וכנראה רצה היקום, התפנה תור אצל מישהי שלמדה את הטיפול במכון של מייקל ניוטון. קבעתי להגיע אליה למפגש ונסעתי לפרדס חנה עד אליה.


המשך בפוסט הבא

0 צפיות
  • Black Instagram Icon